Metal Doctrine Festival

Z nieskrywaną radością zawiadamiamy, że 14 września zagramy podczas Metal Doctrine Festival. Druga edycja tej imprezy odbędzie się w klubie ROCK OUT w Dąbrowie Górniczej. Zagrają: Kat & Roman Kostrzewski, Hell-Born Official, Mentor, Offence, Hate Them All, Lęk.


Bardzo cieszymy się, że po ponad 30 latach znowu staniemy na jednej scenie z Romkiem Kostrzewskim i jego hordą. Z Katem graliśmy nie raz i nie pięć. Zawsze łączyły nas bliskie relacje, w czasie kiedy Kat robił jeszcze próby w Domu Kultury przy ul. Żeromskiego w Bytomiu. Najlepiej dogadywaliśmy się z Romkiem, „Szpilą” oraz przede wszystkim z Tomkiem Jagusiem. Dusza człowiek. Jakoś w połowie lat 80., kiedy Kat znaczył już wiele, a my stawialiśmy pierwsze kroki, Tomek bardzo wiele nam pomógł w kwestiach muzycznych.

Taka ciekawostka. Nasz Marek przywiózł swoim czerwonym Fiatem 126p Jagusia do nas na próbę, by udzielił nam kilka porad jako bardziej doświadczony kolega. Pokazał nam kilka patentów na basie, czy doradził jak zmienić sposób gry na talerzach w kawałku „Krzyż i Miecz”, by nadać mu ciężaru. Również w innych kwestiach był nam bardzo pomocny. A przy niebywałym sukcesie Kata był on niezwykle skromny. Mówił o sobie, że jest takim „niedzielnym basistą”. Piękne to były czasy i piękne wspomnienia. Niezwykle więc miło będzie ponownie spotkać Romka i jego obecnych kamratów. Liczymy, że i Wy też tam będziecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *